850974-2025 - Resultat
Sverige – Programmering av mjukvara samt rådgivning – Programmering av styrsystem IFIX
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProgrammering av styrsystem IFIX
BeskrivningLuleå Kommun upphandlar programmering av styrsystem IFIX
Intern identifierareKLF 2025/619
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 72211000 Programmering av system- och användarprogram, 72243000 Programmeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareProgrammering av styrsystem IFIX