851083-2025 - Resultat
Sverige – Utbildningsprogram – Förhandlat förfarande utan fg annonsering LinkedIn learning licencer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörhandlat förfarande utan fg annonsering LinkedIn learning licencer
BeskrivningUpphandlingen av licenser för linkedin learning
Intern identifierareKOM-419716
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80521000 Utbildningsprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandling av licenser för linkedin learning
Intern identifierareFörhandlat förfarande utan fg annonsering LinkedIn learning licencer