2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Andningsapparater
Beskrivning: RFI avseende andningsapparater till Polismyndigheten, Nationella bombskyddet.
Intern identifierare: A797.288/2025
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning