851341-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tolktjänster – Teckenspråkstolk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeckenspråkstolk
BeskrivningAvser Beställarens behov av teckenspråkstolk.
Intern identifierareN625U25-298
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79540000 Tolktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTeckenspråkstolk