Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Leveransplats
Del av land (NUTS): Östergötlands län (SE123)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 20 000 000,00 SEK