85177-2024 - Resultat
Sverige – Grus – Grusleveranser till Kinda kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGrusleveranser till Kinda kommun
BeskrivningKinda kommun bjuder in till upphandling av grusleveranser.
Intern identifierare23/79
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14212110 Grus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000