2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Arkitekt
Beskrivning: Örebroporten Fastigheter infordrar härmed anbud avseende ramavtal på tekniska konsulttjänster för projekteringsuppdrag inom fackområde Arkitektur. Samtliga objekt är belägna inom Örebro och kommer att vara av varierande art och storlekar.
Intern identifierare: 25/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1765482-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: Örebroporten Fastigheter infordrar härmed anbud avseende ramavtal på tekniska konsulttjänster för projekteringsuppdrag inom fackområde Arkitektur. Samtliga objekt är belägna inom Örebro och kommer att vara av varierande art och storlekar.vvvv
Intern identifierare: 1765484-1