2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledare Videosystem Region Väst och Syd - Utvecklingsprojekt
Beskrivning: Uppdragskonsult - Byggledare Videosystem med fokus på utvecklingsprojekt i region Väst
Intern identifierare: KOM-419017
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Byggledare Videosystem med fokus på utvecklingsprojekt i region Väst
Intern identifierare: Byggledare Videosystem Region Väst och Syd - Utvecklingsprojekt