See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dis Huvudprojektledare/Programledare teknisk försörjning Södra Uppsala
Beskrivning: Projektledare/processledare, avrop från DIS KSN-2024-01965 Ange uppskattat totalt inköpsvärde:2000000 Önskad avtalsstart:2025-10-01
Intern identifierare: KSN-2025-02862
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell verksamhetsutveckling
Beskrivning: Projektledare för att utveckla södra Uppsala
Intern identifierare: 1789880-0
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell verksamhetsutveckling (1)
Beskrivning: Projektledare för utveckling av södra uppsala
Intern identifierare: 1789923-1
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten