2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grus & krossmaterial
Beskrivning: Grus och krossmaterial
Intern identifierare: KS 2025/1028
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 30 000 ton