See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tunaskolan om- och tillbyggnad, Mjölkudden 3:36
Beskrivning: Luleå kommun genomför en upphandling gällande om- och tillbyggnad, Tunaskolan, Mjölkudden 3:36.
Intern identifierare: KLF 2025/1321
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tunaskolan om- och tillbyggnad, Mjölkudden 3:36