2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård, Flyttstädning och Golvvård
Beskrivning: Upphandlingen omfattar flera avtalsområden inom städning.
Intern identifierare: UH 2025-000655
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner, 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Generell del som gäller för samtliga anbudsområden. Obligatorisk att besvara
Intern identifierare: 1610428-0
Ytterligare klassificering (cpv): 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: A Lokalvård
Beskrivning: Lokalvård
Intern identifierare: 1610429-1
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: B Flyttstäd
Beskrivning: Flyttstäd
Intern identifierare: 1610742-2
Huvudklassificering (cpv): 90911100 Städning av bostäder
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: C Golvvård
Beskrivning: Golvvård
Intern identifierare: 1756099-3
Ytterligare klassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner