852363-2025 - Resultat
Sverige – Databastjänster – Webbaserade rättsdatabastjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWebbaserade rättsdatabastjänster
BeskrivningUpphandling av avtal för webbaserade rättsdatabastjänster. Avtal tecknas med en (1) leverantör.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72320000 Databastjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117331:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 75230000 Rättstjänster, 79140000 Juridisk rådgivning och informationstjänster