2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anskaffning av jetboards för prov och försök
Beskrivning: Anskaffning av 4 stycken specialanpassade jetboards för prov och försök i militärt syfte.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34522450 Uppblåsbara båtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:98:Lot:1