2. Förfarande
Förfarande
Titel: Perimeterskydd
Beskrivning: Perimeterskydd i syfte att stärka Trafikverkets beredskap. Varor som omfattas är t.ex. byggstängsel, betongfundament och grindar. Upphandlingen omfattar tre delområden.
Intern identifierare: KOM-419334
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928200 Stängsel
Ytterligare klassificering (cpv): 44221300 Grindar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Perimeterskydd i syfte att stärka Trafikverkets beredskap. Varor som omfattas är t.ex. byggstängsel, betongfundament och grindar. Upphandlingen omfattar fyra delområden.
Intern identifierare: Perimeterskydd