852657-2025 - Planering
Sverige – Kirurgiska implantat – Extern remiss Perkutana Aortaklaffsproteser TAVI.
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss Perkutana Aortaklaffsproteser TAVI.
BeskrivningExtern remiss avser ramavtal för successiva inköp av förbrukningsprodukter inom området för Perkutana Aortaklaffsproteser TAVI.
Intern identifierare2025-O001631
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33184100 Kirurgiska implantat