2. Förfarande
Förfarande
Titel: Julbordsförmedling
Beskrivning: Julbordsförmedling
Intern identifierare: FK 2025/007297
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Julbordsförmedling