852927-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning – Fönsterputsning, städning och höghöjdsstädning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFönsterputsning, städning och höghöjdsstädning
BeskrivningUpphandling av fönsterputsning, städning och höghöjdsstädning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001