2. Förfarande
Förfarande
Titel: Väg 1526, gång- och cykelväg, Solbergavägen-Skolbacken, Torestorp
Beskrivning: Väg 1526, gång- och cykelväg, Solbergavägen-Skolbacken, Torestorp Upphandling av vägplan efter BMP med option för att ta fram bygghandling för anläggande av en ca 810 m lång gång- och cykelväg i Torestorp, Mark kommun.
Intern identifierare: KOM-419740
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Väg 1526, gång- och cykelväg, Solbergavägen-Skolbacken, Torestorp