See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts Svenljunga kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser skolskjuts till Svenljunga kommun
Intern identifierare: 24/31
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000