See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Växtinredning
Beskrivning: Växtinredning omfattar inredningsförslag, växtarrangemang och växtservice.
Intern identifierare: SF 2024/686
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 03451000 Växter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Växtinredning
Ytterligare klassificering (cpv): 39200000 Inredning