853399-2025 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Snöröjning enskilda vägar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning enskilda vägar
BeskrivningUppdraget omfattar ramavtal för snöröjning på enskilda vägar i Lysekils kommun. Uppdraget är uppdelat i åtta separata områden Skaftö, Lyse Östra, Lyse Västra, Brastad Östra, Brastad Västra, Bro - Färle och Bro - Härnäset, se respektive områdeskarta för att se gränserna för området. Du som anbudsgivare kan lämna anbud på ett eller flera områden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106724:Lot:1