853418-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Saneringsavtal och skadedjursförsäkring samt bekämpning gnagare - fågelsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSaneringsavtal och skadedjursförsäkring samt bekämpning gnagare - fågelsäkring
BeskrivningHalmstads Fastighets AB och medförsäkrade bolag (kallad Beställaren) inbjuder er att inkomma med anbud avseende Saneringsavtal och skadedjursförsäkring samt Bekämpning gnagare - Fågelsäkring.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSaneringsavtal och skadedjursförsäkring
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123551:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelBekämpning gnagare - fågelsäkring
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123551:Lot:2