2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurskonsult avseende byggledare signal för projekt Ostkustbanan delen Kubikenborg – Sundsvall bangård, samt Sundsvall tillgänglighet och resecentrum Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
Beskrivning: Resurskonsult avseende byggledare signal för projekt Ostkustbanan delen Kubikenborg - Sundsvall bangård, samt Sundsvall tillgänglighet och resecentrum Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
Intern identifierare: KOM-419262
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Resurskonsult avseende byggledare signal för projekt Ostkustbanan delen Kubikenborg – Sundsvall bangård, samt Sundsvall tillgänglighet och resecentrum Sundsvalls kommun, Västernorrlands län
Intern identifierare: Resurskonsult avseende byggledare signal för projekt Ostkustbanan delen Kubikenborg – Sundsvall bangård, samt Sundsvall tillgänglighet och resecentrum Sundsvalls kommun, Västernorrlands län