See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnation av Mariestads avloppsreningsverk II
Beskrivning: Ombyggnation av Mariestads avloppsreningsverk
Intern identifierare: 25/90
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45252100 Byggnation av anläggning för behandling av avlopp
Ytterligare klassificering (cpv): 45232421 Reningsverk, 45252127 Byggnation av avloppsreningsverk, 45252200 Utrustning till reningsverk, 45259000 Reparation och underhåll av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000