2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ställningsbyggare inkl ställningsutrustning
Beskrivning: Ställningsbyggare inkl ställningsutrustning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262100 Arbete på byggnadsställning
Ytterligare klassificering (cpv): 44212310 Byggnadsställning, 44212315 Utrustning för byggnadsställningar, 44212317 Ställningskonstruktioner, 45262110 Nedmontering av byggnadsställning, 45262120 Uppförande av byggnadsställning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ställningsbyggare inkl ställningsutrustning