853657-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektrisk, elektromagnetisk och mekanisk behandling – RFI - Utrustning för rTMS (repetitiv Transkraniell Magnetstimulering)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Utrustning för rTMS (repetitiv Transkraniell Magnetstimulering)
BeskrivningRequest for information (RFI) avseende repetativ Transkraniell Magnetstimulering. Detta är inte en upphandling utan en pågående marknadsanlys, där leverantörer som verkar inom området uppmanas till att bidra med information om sig själva och möjliga lösningar inför kommande upphandling.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33158000 Elektrisk, elektromagnetisk och mekanisk behandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123572:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33158100 Elektromagnetisk utrustning, 33158210 Stimulator