853716-2025 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Ramavtal avseende kommunikationsbyråtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal avseende kommunikationsbyråtjänster
BeskrivningUpphandlingen avser kommunikationsbyråtjänster. Trafikverket upphandlar en leverantör som ska fungera som en fullservicebyrå.
Intern identifierareKOM-417737
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79822500 Grafisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen avser kommunikationsbyråtjänster.
Intern identifierareRamavtal avseende kommunikationsbyråtjänster