853732-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Tjänsteplaneringsverktyg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTjänsteplaneringsverktyg
BeskrivningTjänsteplaneringsverktyg
Intern identifierareV 2025/2331
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTjänsteplaneringsverktyg