2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsövervakning och torgtillsyn
Beskrivning: Parkeringsövervakning och tillhörande tjänster i Karlskrona kommun
Intern identifierare: 2023/10064 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
Ytterligare klassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000