Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Micro-transfer Printing System
Referensnummer: V-2018-0721
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.1.4.
Kort beskrivning
With this invitation to tender we solicit quotations for a complete micro transfer print (MTP) system that facilitates the integration of different material coupons, devices or pre-formed circuit elements onto a range of different target substrates.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen