854013-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Avseende Drift och Underhåll av kraftförsörjningsanläggningar järnväg, Underhållsregion Norra Syd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvseende Drift och Underhåll av kraftförsörjningsanläggningar järnväg, Underhållsregion Norra Syd
BeskrivningAvseende Drift och Underhåll av kraftförsörjningsanläggningar järnväg, Underhållsregion Norra Syd
Intern identifierareKOM-418705
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAvseende Drift och Underhåll av kraftförsörjningsanläggningar järnväg, Underhållsregion Norra Syd