2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljud - Urologi och kärl
Beskrivning: Upphandlingen avser ultraljudssystem inklusive prober för användning inom urologi- och kärl avdelning på Centralsjukhuset i Kristianstad.
Föregående meddelande: 179539-2025
Intern identifierare: 2025-O000566
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000