854097-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Kv Kälby 1:1 Gruppboende
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelKv Kälby 1:1 Gruppboende
BeskrivningNyproduktion av gruppboende med 10 lägenheter samt gemensamma utrymmen.
Intern identifierare25/9
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000