854101-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälso- och socialvård, krematorier och offentliga toaletter – Offentliga toaletter inom Norrtälje kommun, driftentreprenad
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Offentliga toaletter inom Norrtälje kommun, driftentreprenad
Beskrivning: Norrtälje kommun avser upphandla drift- och hyresavtal för offentliga toaletter enligt upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälso- och socialvård, krematorier och offentliga toaletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110406:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50760000 Reparation och underhåll av offentliga toaletter, 90900000 Städning och renhållning