See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Värmestuga skidbacken Söderfors
Beskrivning: Projektet omfattar rivning av installation till befintlig värmestuga och WC samt i befintliga moduler installation av ny värmestuga, förråd och HWC (tillgänglig toalett).
Föregående meddelande: 000098-2025
Intern identifierare: 2025-98
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45213313 Byggnation av byggnad för rastplatser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000