854218-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten – VF - ÖS CK IVA och HBO Byggledare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVF - ÖS CK IVA och HBO Byggledare
BeskrivningVästfastigheter Bygg och Förvaltning handlar upp Byggledare för projekt ÖS CK IVA och HBO.
Intern identifierare25/379
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Motivering för det påskyndade förfarandetPlötsligt och oväntat behov
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000