2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vandringshinder Vattenlevande djur Bräcke inom Jämtlands län
Beskrivning: Upprepad entreprenad från KOM-415948
Intern identifierare: KOM-419220
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45220000 Väg- och vattenbyggnad samt byggnadsverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Vandringshinder Vattenlevande djur Bräcke inom Jämtlands län