2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avseende Drift och Underhåll av kraftförsörjningsanläggningar järnväg, Underhållsregion Mellersta
Beskrivning: Avseende Drift och Underhåll av kraftförsörjningsanläggningar järnväg, Underhållsregion Mellersta
Intern identifierare: KOM-417619
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avseende Drift och Underhåll av kraftförsörjningsanläggningar järnväg, Underhållsregion Mellersta