2. Förfarande
Förfarande
Titel: Massagestolar
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av massagestolar till Göteborgs Stads grundskoleförvaltning och dess olika verksamheter.
Intern identifierare: 25/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39110000 Säten, stolar och relaterade produkter, och tillhörande delar, 39113000 Diverse säten och stolar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av massagestolar till grundskoleförvaltningens olika verksamheter.
Intern identifierare: 1724645-0
Ytterligare klassificering (cpv): 39113000 Diverse säten och stolar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1: Massagestol 1 - Premium
Intern identifierare: 1782325-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2: Massagestol 2 - Standard
Intern identifierare: 1782328-2