854825-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för upphandling – Upphandlingskonsulter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingskonsulter
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för upphandlingskonsulttjänster inom verksamhetsområdena: 1. Facility Management & Fastighet 2. Medicinsk teknik och IT 3. Indirekt material och tjänster & Vårdmaterial.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAvtalsområde Facility Management & Fastighet
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117118:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsområde MTIT
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117118:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAvtalsområde IMT & Vårdmaterial
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117118:Lot:3