2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för inredningstjänster
Beskrivning: Nordion Energi AB inbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud på denna upphandling som avser ett ramavtal för inredningstjänster. Upphandlingen förväntas avslutas med ett rangordnat ramavtal för upp till två leverantörer. Välkomna med ert anbud!
Intern identifierare: 25/229
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79931000 Inredningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79932000 Inredningsdesign
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000