2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskindiskmedel
Beskrivning: Upphandlingen omfattar successiva leveranser av produkter som framgår i bilaga märkt "Prisbilaga Maskindiskmedel" till kommunernas skolor, förskolor, servicehus, vårdboenden, dagcentraler, cafeterior och lasarett.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39831210 Maskindiskmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103194:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel, 39830000 Rengöringsmedel, 39800000 Rengörings- och polermedel