2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan av Dynamiskt inköpssystem för kökstjänster 31199, Kvalificerade leverantörer DIS Lokalvård
Beskrivning: Den här upphandlingen avser enanbudsinbjudan från ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem för lokalvård och kökstjänster 31199, Kvalificerade leverantörer DIS Lokalvård
Intern identifierare: SFF 00009/2025
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90910000 Städning, 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Anbudsinbjudan av Dynamiskt inköpssystem för kökstjänster 31199, Kvalificerade leverantörer DIS Lokalvård