See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling avseende Projektledare (nivå 3) PDMS
Beskrivning: Specifik upphandling avseende Projektledare (kompetensnivå nivå 3) till Karolinska Universitetssjukhuset för införande av PDMS.
Intern identifierare: K 2025-8627
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000