855158-2025 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Anbudsinbjudan för lokalvårdKattarp skola och förskola
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan för lokalvårdKattarp skola och förskola
BeskrivningDen här upphandlingen avser en anbudsinbjudan av ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem för lokalvård och kökstjänster 31199, Kvalificerade leverantörer DIS Lokalvård
Intern identifierareSFF 00016/2025
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90910000 Städning, 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAnbudsinbjudan för lokalvårdKattarp skola och förskola