2. Förfarande
Förfarande
Titel: Låsöppning Polismyndigheten Region Stockholm
Beskrivning: Låsöppning till Polismyndigheten Region Stockholm.
Intern identifierare: A633.656/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 44521100 Lås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Polisområde Stockholm innefattar Nord, Stockholm City, Stockholm Syd. Följandelokalpolisområden: Norrtälje- Sollentuna- Söder Roslagen- Järfälla- Järva- Solna- Vällingby-Skärholmen-Södertälje- Botkyrka-Haninge- Nynäshamn-Huddinge-Farsta-Globen- Nacka-Södermalm-Lidingö- Kungsholmen-Innerstaden och Arlanda.
Intern identifierare: Låsöppning Polismyndigheten Region Stockholm