2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyddat boende
Beskrivning: Skyddat boende
Intern identifierare: Soc 916/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000