See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledning för projekt Dubbelspår Avesta Krylbo-Dalslund inom Dalarnas län
Beskrivning: Uppdraget består av byggledning inom projekt Dubbelspår Avesta Krylbo-Dalslund vid Godsstråket genom Bergslagen samt Avesta Krylbo bangård.
Intern identifierare: KOM-419131
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001