2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksutrustning
Beskrivning: storköksutrustning till rikstäckande verksamhet
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122844:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39314000 Utrustning för industrikök, 42959000 Diskmaskiner för storkök